produkt dostępny bez recepty, proszek, paracetamol
, Kofeina (caffeine)
, Fenylefryna (phenylephrine)
, US Pharmacia
Dawka:
Opakowanie:
(4,50 zł / szt.)
Substancje czynne zawarte w 1 saszetce: : paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg.
Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
syrop, 120 mililitrów
33,99 zł
płyn, 20 ampułek
58,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
proszek (do wytworzenia zawiesiny), 20 saszetek
43,99 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki blistry
syrop, 128 gramów
38,79 zł
Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i zatok
proszek (do wytworzenia płynu), 12 torebek 3,2 g + irygator 300 ml
39,99 zł
syrop, 128 gramów
38,79 zł
tabletki powlekane, 24 tabletki
Nebu-Dose Hialuronic sól fizjologiczna z kwasem hialuronowym
płyn, 30 ampułek
43,99 zł
Apteka internetowa lublinmeczennikow.apteka-niezapominajka.pl
ul. Droga Męczenników Majdanka 28, 20-319 Lublin
Nr zezwolenia: LU-WIF.8520.40.2016
Tel: +48 517 761 579
E-mail: internet.lublin.meczennikow@apteka-niezapominajka.pl
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 08:00 - 18:00
Niedz.: zamknięta
Legalna apteka
ALICANTEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Wlotowa 1, 30-668 Kraków
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.