Sinumedin

produkt dostępny bez recepty, aerozol,

Mepiramina (mepyramine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Aflofarm

Opakowanie:

15 mililitrów
dostępny, cena 29,99 zł
29,99 zł

(2,00 zł / ml)

Opis Sinumedin

Sinumedin jako substancję czynne zawiera mepiraminy maleinian i fenylefryny chlorowodorek. Jest to lek donosowy w postaci aerozolu stosowany w leczeniu zapalenia zatok oraz kataru przebiegającego podczas zapalenia błony śluzowej nosa, w tym nieżytu nosa w trakcie alergii.

Kategorie Sinumedin

Podmiot odpowiedzialny Sinumedin

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl
Producent
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
aflofarm@aflofarm.pl

Składniki Sinumedin

  • Substancje czynne: 1,5 mg mepiraminy maleinianu i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku w 1 ml roztworu,

  • Substancje pomocnicze: glicerol, sodu chlorek, cetalkoniowy chlorek, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, polisorbat 20, woda oczyszczona.

Jak stosować Sinumedin

Aerozol Sinumedin stosuj ściśle według zaleceń lekarza, farmaceuty lub producenta.

Zwykle stosowana dawka to 2 aplikacje aerozolu, do każdego otworu nosowego, co 4-6 godzin. Działanie leku rozpoczyna się zwykle 5-10 minut po zastosowaniu.

Sinumedin możesz stosować niezależnie od jedzenia i picia.

Jak przechowywać Sinumedin

Lek należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Nasometin Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

31,99 zł

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

17,99 zł

Zabak

krople do oczu, 5 mililitrów

Polcrom

krople do oczu, 2 butelki 5 mililitrów

Hitaxa Metmin Spray

aerozol, 1 butelka 140 dawek

39,99 zł

Momester Nasal

aerozol, 1 butelka 60 dawek (10 gramów)

Allegra

tabletki powlekane, 10 tabletek

23,99 zł

Fenistil

krople, 20 mililitrów

38,99 zł

Oftahist

krople do oczu, 1 butelka 5 mililitrów

32,99 zł

Hitaxa Fast

tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, 10 tabletek

18,99 zł