produkt dostępny bez recepty, syrop, Wapń (calcium)
, Cetyryzyna (cetirizine)
, Aflofarm
Opakowanie:
(0,18 zł / ml)
Substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i fenylefryny chlorowodorek. Każdy mililitr syropu zawiera 1 mg cetyryzyny dichlorowodorku i 2,5 mg fenylefryny chlorowodorku.
Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy jednowodny, sodu benzoesan, glicerol, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek
31,99 zł
tabletki, 10 tabletek
17,99 zł
krople do oczu, 2 butelki 5 mililitrów
krople do oczu, 5 mililitrów
49,99 zł
aerozol, 1 butelka 140 dawek
39,99 zł
aerozol, 1 butelka 60 dawek (10 gramów)
aerozol, 15 mililitrów
29,99 zł
tabletki powlekane, 10 tabletek
23,99 zł
krople, 20 mililitrów
38,99 zł
krople do oczu, 1 butelka 5 mililitrów
32,99 zł
Apteka internetowa lublinmeczennikow.apteka-niezapominajka.pl
ul. Droga Męczenników Majdanka 28, 20-319 Lublin
Nr zezwolenia: LU-WIF.8520.40.2016
Tel: +48 517 761 579
E-mail: internet.lublin.meczennikow@apteka-niezapominajka.pl
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 08:00 - 18:00
Niedz.: zamknięta
Legalna apteka
ALICANTEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Wlotowa 1, 30-668 Kraków
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.